fbpx
Loading

Burger Street – tai kultinis amerikietiško stiliaus mėsainių restoranas. Pirmasis restoranas buvo įkurtas 2015 metais šalia senojo ūkininkų turgaus, Ukmergės gatvėje. Šios įstaigos įkūrėjai – ne atsitiktiniai žmonės, tai žmonės, kurie savo didžiąją gyvenimo dalį yra pašventę gastronomijai, ilgus metus dirbę skirtingose virtuvėse ir baruose, žvanginę puodais ir bokalais ne tik Lietuvoje, kūrenę grilius nesuskaičiuojamose BBQ vakarėliuose. Taigi sukauptos žinios, patirtis bei begalinė meilė maistui, tiesiog įpareigojo sukurti kažką gero, skanaus ir džiuginančio.

Mūsų prioritetas numeris vienas yra kokybė ir konsistencija, todėl mes naudojame tik aukščiausios kokybės produktus ir teikiame didelį dėmėsį produkto paruošimo technologijai. Mūsų burgerinėje naudojama tik lietuviška jautiena iš patikrintų ūkių, bandelės kepamos kasdien, mūsų ir jūsų mylimoje “Mindaugo kepyklėlėje”. O mūsų padažų receptus mes atskleidžiam tik užkietėjusiems Burger Street gerbėjams.

Vienas iš populiariausių mūsų mėsainių yra “Brooklyn” – tai yra tikra gurmaniškų skonių bomba – idealus balansas : jautiena, traški šoninė, mėlynojo pelėsio sūris, karamelizuoti svogūnai bei akomponuojančios daržovės su grąžgarstėmis.

Beje, kiekvieną savaitę savo lankytojams mes sugalvojame vis kitokį savaitės burgerį. Tokio burgerio kūrimas yra vienas iš smagiausių dalykų – šiame procese dalyvauja ne tik visi Burger Street komandos nariai, bet dažnai idėjų pasiūlo ir musų gerbėjai – lankytojai. Tada, vyksta ingredijentų skonių derinimo eksperimentas, po jo seka ragavimai ir Vualia – turime naują savaitės mėsainį.

Burgeriai jau kelias dešimtys metų yra užkariavę progresyvios vakarų civilizacijos širdis bei skrandžius, su Burger Street pagalba burgeriai užtikrintai užkariaus ir Vilniečių širdis. Taigi, aplankyk mus ir susikurk sau skrandžio šventę.

#BURGERIZATION#